Dárky, květiny - Český jazyk   Květiny, dárky - zasíláme i na slovensko, objednávejte zde Zasíláme i na Slovensko - viz. informace Neděle 21. července má svátek Vítězslav

KVĚTINY - TVAROVANÉ

Květiny

 Květiny natvarované

Květiny v této kategorii jsou vyjímečné tím, že mají určitý specifický tvar a jedná se o pokojové květiny. Vytvořit takovou květinu trvá spousty let. Květiny v této kategorii jsou vždy originál. Nejde vytvořit dvě totožné květiny. Stejně tak fotky květiny jsou vždy originál, který při objednání obdržíte. Nepoužíváme ilustrační fotky květiny. Pokojové květiny udělají radost každému, zažijete spousty hezkých vzpomínek u tvarování a zastřihávání květiny.

Všechny bonsaje můžete objednat na  www.bonsai-shop.cz

Květiny - Kamenný tis

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

3650.00 Kč

Jehličnatá bonsai určená do bytu. Na fotce je stromek který obdržíte. Jehličnaté bonsaje do bytu nejsou příliš časté, proto se jedná o vzácný druh. Výška je 70 cm. Bonsaje snáší hodně světla, dobře snáší i polostín. Můžete ji mít na parapetě, ale i na pěkném místě uprostřed místnosti. Zálivku vyžaduje pravidelnou, neměl by přeschnout. Stříháme s rozmyslem. Nové jehličky mají krásnou světle zelenou barvu, později také ztmavnou. Tvarovat stromek můžeme kdykoliv.

Koupit

Květiny - Ligustrum chinensis

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

1270.00 Kč

Stálezelený, hustě větvený a listnatý stromeček. Listy květiny jsou krásně zelené po celý rok. Rostlina je vhodná pro začátečníky, velmi rychle dorůstá a stále je co střihat. Květina, kterou vidíte na obrázku je ta, kterou obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota. Výška: 40 cm Pro více informací klikněte na fotografii květiny.

Koupit

Květiny - Ficus Retusa 911

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

720.00 Kč

Bonsaje Ficus retusa patrí mezi nejméně náročné na pěstování, proto ji zvládne i opravdový začátečník. Bonsaj stačí zalévat jen jednou za čas, což je opravdu výhoda oproti ostatním druhům, které nabízíme na našich stránkách.

Koupit

Květiny - Ligustrum chinensis ''ptačí zob''

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

2710.00 Kč

Nádherně kvetoucí bonsai, která Vás uhrane krásnými bílými květy. Ne nadarmo se jí říká strom tisíce hvězd. Bonsai, kterou vidíte na obrázku je ta, kterou obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota. Výška: 60 cm

Koupit

Květiny - Sageretia Thea ''Sagerecie čajová''

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

350.00 Kč

Nádherný zelený stromek, který je po celý rok krásně zelený. Květina, kterou vidíte na obrázku je ta, kterou obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota. Výška: 20cm Pro více informací klikněte na fotografii květiny

Koupit

Květiny - Ulmus parvifolia- ''Čínský jilm''

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

1410.00 Kč

Stálezelený, listnatý stromeček. Listy květiny jsou tmavě zelené. Jemné rozvětvění s oválnými lístky. Květina, kterou vidíte na obrázku je ta, kterou obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota. Výška květiny: 50 cm Pro více informací klikněte na fotografii květiny.

Koupit

Květiny - Ulmus parvifolia- ''Čínský jilm''

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

815.00 Kč

Stálezelený, listnatý stromeček. Listy květiny jsou tmavě zelené. Jemné rozvětvění s oválnými lístky. Květina, kterou vidíte na obrázku je ta, kterou obdržíte, nepoužíváme ilustrační fota. Výška: 40 cm Pro více informací klikněte na fotografii květiny

Koupit

Květiny - dárková krabice

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

89.00 Kč

Dárková krabice na květiny. Hodí se pro květiny do výšky 34 cm.

Koupit

Pokojové květiny - Carmona microphylla

  KVĚTINY - TVAROVANÉ

2150.00 Kč

Stále zelený, listnatý stromovitý keř. Listy jsou tmavě zelené po celý rok. Bonsai po celý rok vytváří bílé květy, ze kterých se vytváří malé hnědé bobulky, které přechází obvykle v zelenou barvu (nejsou jedlé). Výška 52 cm.

Koupit
Stránky: | 1 |
Partneři | Citrusy | Bonsaje | Kaktusy | Dárky k narozeninám | dárky pro muže | bonsai