Dárky, květiny - Český jazyk   Květiny, dárky - zasíláme i na slovensko, objednávejte zde Zasíláme i na Slovensko - viz. informace Sobota 25. května má svátek Viola

KVĚTINY - S PLODY

květiny s plody Květiny s plody

Květiny, které nabízíme v této sekci jsou speciálně určeny do bytu, čili se jedná o pokojové květiny. Tyto květiny se vyznačují tím, že na nich rostou plody, které můžeme přímo konzumovat. Jsou velmi vhodné jako barevná dekorace do bytu. Květiny jsou skvělým dárkem pro Vašeho blízkého. Užijete si spousty zábavy při pěstování pokojové květiny a následném sklízením plodů. Pěstování květiny nepatří mezi náročné činnosti, stačí dodržovat pravidelnou zálivku a občas pohnojit.

Všechny citrusy můžete objednat na  www.citrus-shop.cz

Květiny - Ginko biloba

  KVĚTINY - S PLODY

390.00 Kč

RARITA!! Ginko biloba je nejstarší strom. Velmi odolný, mrazuvzdorný. Je to velmi známý léčivý strom. Můžete ho zasadit na zahradě, udělejte mu větší místo, roste rychle. Pěstujte na zahradě nebo na terase v květináči. Tato květina - stromek je i dekorativní svými velmi zajímavými listy. Výška květiny je nyní cca 1,1 m.

Koupit

Květiny - banánovník - Musa s.p.p.

  KVĚTINY - S PLODY

249.00 Kč

Nekupujte již banány, ale sklízejte plody přímo z květiny. Budete ohromeni chutí a velikostí. Návštěva nespustí oči z Vašeho banánovníku. Tyto květiny se stanou ozdobou Vaší domácnosti. Banánovník zalévejte pravidelně, aby zemina nebyla úplně suchá. Každé jaro přesaďte do většího květináče. Výška květiny: +- 25 cm.

Koupit

Květiny - fíkovník- Akce velkých rostlin

  KVĚTINY - S PLODY

175.00 Kč

Venkovní mrazuvzdorné květiny. Vypěstujte si na této květině vlastní sladké fíky. Od jara do podzimu můžete malé fíkovníky letnit na zahrádce nebo terase. Starší fíkovníky můžete mít venku již celý rok. Snesou i velké mrazy. Fíkovníky jsou venkovní velmi odolné květiny a rostou velmi rychle. Mají velké atraktivní listy. Na zimu opadávají, ale plody zůstávají. Na jaře začnou pučet lístky a růst větvičkové přírůstky. Každé jaro přesaďte do většího květináče. Rostlina teď nemá plody. Výška květiny již nyní : +- 35 cm

Koupit

Květiny - granátovník- Cenová Akce

  KVĚTINY - S PLODY

189.00 Kč

Granátovník můžete velmi lehce vytvořit na malý pokojový strom. Na fotce je ve stáří cca 10 let. Granátovník kvete červenými květy, následně plodí granátové jablka. Opravdu chutná lahůdka. S touto pokojovou květinou prozáříte Vaši domácnost. Granátovníku na zimu opadávají listy. Od jara začnou přirůstat větvičky a začne se obalovat lístky. Začne kvést a z květů se vytvoří roztotomilé plody. Plody zůstanou i přes zimu. Granátovník můžete natvarovat jako stromek s kmínkem, nebo jakkoliv jako bonsai. Má rád bohatou zálivku , každé jaro přesaďte do většího květináče. Roste velmi rychle. Obdržíte rostlinu stáří 1-2 roky. Nyní výška cca 30 cm.

Koupit

Květiny - jahodový stromek - exotická rostlina

  KVĚTINY - S PLODY

165.00 Kč

Milujete jahody? Zkuste jahodový stromek - psidium. Sklízejte plody podobné jahodám, ale především chutí jahod. Roste velmi rychle jako stromek. Odspodu můžete odstřihávat větvičky a tvarovat korunu. Každé jaro přesadíte do většího květináče. Jahodový stromek si zamilujete. Krásně kvete a plody jsou velmi chutné a bohaté na vitamíny. Jedná se o nenáročné květiny, má rád pravidelné zalévání. Ideální do bytu. Výška květiny: +-40 cm

Koupit

Květiny - kávovník - 7 rostlinek v květináči

  KVĚTINY - S PLODY

259.00 Kč

Nabízíme rostliny kávovníku. Zkuste si vypěstovat pravou kávu jako na kávových plantážích. Velmi dekorativní, má tmavě zelené pěkně tvarované listy. Výška rostlinek bez plodů a bez květů: cca 20 cm. Obdržíte květináč cca 1 litr, ve kterém je nasazeno cca 6-8 krásných rostlinek. Můžete si je rozesadit, můžete je nechat spolu. Velmi dekorativní.

Koupit

Květiny - limetka roubovaná

  KVĚTINY - S PLODY

350.00 Kč

Vypěstujte si sami tolik známé plody limetek. Naše květiny Vám to bez problémů a jednoduše umožní, stačí občas zalít. Umístit je můžete venku na zahradě, ve skleníku, v bytě apod. Výška květiny cca 45cm bez květů a bez plodů. Květináč má obsah 2l.

Koupit

Květiny - velkoplodý citrónovník Ponderosa

  KVĚTINY - S PLODY

269.00 Kč

Citronovník je řízkovaný, nebo se mu říká pravokořenný, velmi pěkný keřík, který Vám udělá radost. Citrony mívá velké, proto se mu říká velkoplodý citroník. Citrusy se vyznačují mimořádnou úrodností. Nejprodávanější druh v našich podmínkách. Vůně citronů provoní celý Váš domov. A zkuste si promnout lístky, jejich citronová vůně je velmi osvěžující. Darujte citrusy svým blízkých a sklízejte společně plody své práce. Stačí jen zalévat,až je zemina suchá, nepřelévat. Vyžaduje být na světle, ale na prudké sluníčko ho nedávejte. Květináč je již o obsahu 2 litry, citrus je již stáří 2 let, pěkný, pevný a hustý. V létě již měl plody, nyní je bez plodů. Nejpozději na jaře mu začnou přirůstat další větvičky a další a další listy a začne opět kvést. Výška květiny: +- 35cm

Koupit

Pokojové květiny- citron roubovaný - stáří 10 let - s plody

  KVĚTINY - S PLODY

1280.00 Kč

Větší strom, hustá koruna, několik plodů citronů, nové květy. Svěže vonící květina citrus citronovník odrůda Lemon plodící citrony. Jedná se o nenáročnou pokojovou květinu, kterou můžete umístit doma, na balkon, zimní zahradu, přes léto na zahradu apod. Prostě tam, kde je světlo. Zaléváte podle potřeby, raději méně, než více. Výška květiny s plody a květy je cca 50-70 cm nad květináčem. Květináč má průměr 20 cm a je vysoký 20 cm. Nemusíte ještě přesazovat.

Koupit
Stránky: | 1 |
Partneři | Citrusy | Bonsaje | Kaktusy | Dárky k narozeninám | dárky pro muže | bonsai