Dárky, květiny - Český jazyk   Květiny, dárky - zasíláme i na slovensko, objednávejte zde Zasíláme i na Slovensko - viz. informace Neděle 21. července má svátek Vítězslav

DÁRKY

Dárky

Mnohem více dárků naleznete v našem partnerském obchodě na www.tajnedarky.cz , pokud nakoupíte během hodiny ve více našich partnerských obchodech, bude Vaše zásilka zabalena do společného balíku a budete platit pouze jedno poštovné.

 

Francouzská hra lásky

  DÁRKY

269.00 Kč

Tip na dárky. Francouzská hra lásky je to pravé pro Vás a Vaši partnerku. S tímto dárkem budete postupně plnit jednoduché erotické úkoly až po konečné vyvrcholení. Tyto dárky patří mezi nejprodávanější. Vřele pro Váš soukromý život doporučujeme.

Koupit

Harašeníčko

  DÁRKY

299.00 Kč

Nová hra Harašeníčko, tentokrát v Hard core provedení. Tato jedinečná erotická hra je skvělý dárek určený pro dva hráče, kteří si chtějí zpestřit milostnou předehru. Balení obsahuje jako bonus i původní hru Harašeníčko klasik jež je pro 2 až 8 hráčů. Naše dárky Vaše zaručená zábava.

Koupit

Leo hrátky

  DÁRKY

279.00 Kč

Pro dospělé, kteří si touží zpestřit své intimní chvilky dárky či rozproudit zábavu na posezení s přáteli, jsou určeny Leo hrátky,dárek, který kombinuje lechtivá témata s něžnými či vzrušujícími úkoly, rozlišenými podle toho, zda hru hraje dvojice či více hráčů. Hru je možno hrát od 18 let. Hra pro 2-6 hráčů. Dárky pro Vaše intimní chvilky.

Koupit

Alkohra

  DÁRKY

49.00 Kč

Skvělý dárek do společnosti, která se chce opít. S našimi dárky zažijete neskutečné zážitky. Hodíte kostkou a hned více zda pijete, co pijete, nebo kdo má pít.

Koupit

Bonbónové slipy

  DÁRKY

199.00 Kč

Oblečte svého muže do těchto bonbónových slipů, následně ho můžete láskou sníst.

Koupit

Hodiny na Vaše fotografie

  DÁRKY

556.00 Kč

Hodiny umožňující vystavit si 12 svých oblíbených fotografií. 8 snímků velikosti 4x4cm a 4 o velikosti 4x6,5 cm.

Koupit

Hrnek prsa

  DÁRKY

199.00 Kč

Skvělý hrnek pro muže - prsa. Originální dárek pro muže - hrnek prsa. Váš muž si jej jistě velmi oblíbí a už jej nebude chtít dát z ruky. Výška hrníčku 10 cm. Velmi pěkně provedeno. Objem prsou v nejšírším bodě 35 cm

Koupit

Hrnek tuplák

  DÁRKY

229.00 Kč

Skvělý hrnek pro ženy. Budete naprosto originální a jedinečná. Stane se Vaším nejoblíbenějším hrníčkem. Výška tupláku je 12 cm. Do tohoto hrníčku se vejde daleko více tekutiny než do obyčejného stejně vysokého hrníčku. Ucho tohoto tupláku je totiž duté. A pěkně dlouhé.Tento tuplák patří mezi originální dárky pro ženy.

Koupit

Koupelnová sada pro muže

  DÁRKY

159.00 Kč

Dárky pro muže - koupelnová sada, která obsahuje vše potřebné pro pány v patřičném vzhledovém provedení. :-)

Koupit

Květiny - vypěstujte si svou vlastní kytičku

  DÁRKY

150.00 Kč

Vypěstujte si svou vlastní kytičku. Je to velmi jednoduché. Na výběr jsou levandule, pansy, slunečnice, kaktus, muškát. Napište do komentáře objednávky.

Koupit
Stránky: | 1 | 2 | 3 |
Partneři | Citrusy | Bonsaje | Kaktusy | Dárky k narozeninám | dárky pro muže | bonsai